Volné pracovní místo  Výrobní ředitel – až 80 000 Kč

Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí v oblasti výroby interiérových dveří a zárubní a hledáme kolegu na pozici výrobního ředitele.
Nabízíme Vám možnost stát se klíčovým členem našeho týmu a podílet se na dalším rozvoji našeho výrobního závodu. Pokud vás nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, ozvěte se nám. Těšíme se na spolupráci!

Náplň práce:
  • Strategický rozvoj výrobního závodu
  • Implementace inovací a optimalizace výrobních procesů
  • Zefektivnění výroby a případné úpravy jejího layoutu
  • Zvyšování produktivity a plánování výrobních kapacit
  • Vedení a motivace výrobního týmu (cca 40 osob)
  • Výběr a zavedení softwarových řešení pro plánování výroby
  • Zajištění a kontrola kvality výrobků

Požadujeme

  • Zkušenosti na pozici výrobního ředitele
  • Technické vzdělání
  • Praxe v oblasti štíhlé výroby a automatizace
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Znalost výrobních informačních systémů (Helios je výhodou)
  • Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou (pro mezinárodní veletrhy a jednání s dodavateli)

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení v rozmezí 65 – 80 000 Kč, dle zkušeností
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Odměny za pracovní výročí
  • Pracovní dobu od 6:00 do 14:30
  • Mobilní telefon, notebook
  • Stravenkový paušál ve výši 116 Kč/den
  • Sick days
  • Příspěvky na dopravu
  • Bonusy na dovolenou a Vánoce
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Moderní pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce: Hodonín

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat váš životopis, v opačném případě vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Máte zájem o nabídku Výrobní ředitel – až 80 000 Kč?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Blanka Sedlová z Novitim s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Výrobní ředitel – až 80 000 Kč

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.