Volné pracovní místo  Výrobní ředitel

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro našeho klienta, výrobní společnost vyrábějící jedinečný produkt, hledáme do svého TOP managementu klíčovou pracovní pozici - Výrobního ředitele.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> řízení komplexní výroby s cca 130 pracovníky</li>
<li> zakázková výroba </li>
<li> zajištění požadovaného objemu výroby v daný čas v požadované kvalitě</li>
<li> řešení technických problémů</li>
<li> zodpovědnost za správnost vyráběných modelů (velikost, barevnost, kvalita,..)</li>
</ul>

Požadujeme

Kandidát by měl splňovat následující kritéria:<br/>
<ul>
<li> VŠ vzdělání technického směru </li>
<li> znalost Aj na komunikativní úrovni </li>
<li> praxe z řízení výroby minimálně 4 roky</li>
<li> zkušenosti s vedením většího týmu</li>
<li> organizační schopnosti</li>
<li> časová flexibilita</li>
<li> praxe z nadnárodní společnosti výhodou</li>
</ul>
<br/>
<br/>Hledáme vyjímečné osobnosti.<br/>Neváhejte a kontaktujte nás!

Nabízíme

<ul>
<li> stabilní a ekonomicky silný zaměstnavatel</li>
<li> zájem o dlouhodobou spolupráci</li>
<li> motivující finanční ohodnocení v závislosti na individuálních schopnostech uchazeče</li>
<li> prostor pro osobnostní růst</li>
</ul>