Volné pracovní místo  Výrobní ředitel

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

Pro našeho klienta významnou mezinárodní společnost působící v oblasti strojírenství hledáme kandidáta na výše uvedenou pozici

Náplň práce:
  • Zodpovědnost za výrobní tým obsazení plánování školení vedení
rozvoj hodnocení
  • Návrh strategie a zajištění stability chodu výroby
  • Příprava plánů výroby a dohled nad dodržením rozpočtu a dosahováním
cílů
  • Dohled nad dodržováním kvality
  • Podpora nových projektů
  • Komunikace s klienty
  • Pravidelný reporting
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost na podobné pozici ve výrobní společnosti podmínkou praxe
5let
  • Zkušenost s vedením lidí podmínkou kolektiv cca 50ti lidí praxe
2roky
  • Zkušenosti v oblasti svařovaní
  • Manažerské dovednosti
  • Pokročilá znalost anglického jazyka

Nabízíme:
  • Možnost seberealizace v nadnárodní společnosti
  • Profesní i osobní rozvoj
  • Cestování v rámci služebních cest
  • Zajímavé osobnostní ohodnocení včetně motivační složky

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".