Volné pracovní místo Výrobní ředitel

aktivní
JOBSYSTEM s.r.o.
Místo pracoviště
kraj Vysočina, služební cesty po České republice
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské, postgraduální

Vedení cca stočlenného týmu zaměstnanců, jednání s odběrateli a dodavateli firmy. Služební cesty v rámci republiky, občas do zemí EU.

Požadujeme

VŠ technického směru s částečnou znalostí ekonomiky, zkušenost v řízení kolektivu, obchodní dovednosti, práce na PC, znalost anglického jazyka, řidičský průkaz skupiny B.
Požadujeme bydliště, Havlíčkův Brod, Humpolec nebo blízké okolí těchto měst.

Nabízíme

Po zapracování služební automobil, mobilní telefon. Možnost stravování v závodní jídelně.
Týden dovolené navíc.

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se zpracováváním a zhodnocováním odpadů.

Místo práce: Kraj Vysočina, služební cesty po České republice

Termín nástupu: dle možností uchazeče

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

VEDOUCÍ ELEKTROÚDRŽBY (60.000 - 80.000,- Kč)
Máte vzdělání v oboru elektro a zkušenosti na vedoucí pozici? Umíte správně motivovat své podřízené, koordinovat výrobu a chcete být součástí mezinárodní společnosti? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis! Stabilní výrobní sp ...
Advantage Consulting, s.r.o. Jihlava, okres Jihlava Plný úvazek
dnes
Manažer výroby
Ref. č.: 6-30-251273. Máte zkušenost z podobné pozice ze strojírenství? Umíte německy nebo anglicky a hledáte nové výzvy? Pak nám neváhejte poslat váš životopis. Pro stabilní a velmi zajímavou společnost na Vysočině obsazujeme po ...
Grafton Recruitment s.r.o. Pelhřimov Plný úvazek
aktivní
VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KNOFLÍKŮ
Náplň práce: •plánování výroby oddělení, •odpovědnost za dodržování termínů, •seřizování strojů, •navrhování nových technologií a postupů. Požadujeme: •SŠ vzdělání (technické zaměření výhodou) •praxe v oboru výhodou, •základní ...
Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s. Tyršova 707, Žirovnice Plný úvazek
týden