Volné pracovní místo  Výrobní technolog – vhodné i pro absolventy

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Specifikace profese:
Komplexní zajištění technologické přípravy výroby s ohledem na dosažení požadované kvality, produktivity a rentability, stanovování technologických postupů, cenové kalkulace výrobků.

Pracovní náplň:
Zajišťování a organizování technologické přípravy výroby, navrhování uspořádání strojů a přípravků, toku materiálu, návaznosti pracovišť a ostatních technických podmínek.
Navrhování technických prostředků a jejich počtu, druhu a typu strojů a strojního zařízení pro výrobu na základě stanoveného postupu výroby a cílové kapacity.
Organizace a vypracování technologických předpisů, norem spotřeby práce, materiálů, kapacitních norem a podkladů pro cenové kalkulace.
Ověřování nových postupů výroby, spolupráce na realizaci technologických změn a inovačních aktivit.
Zajišťování technické přípravy změn sortimentu a zavádění nových produktů.
Provádění technického dozoru na pracovištích a kontrola dodržování technologických postupů.
Organizace spolupráce na řízení kvality výroby.
Spolupráce na přípravě technických podkladů při investičních akcích zaměřených na výrobní prostředky a zařízení
Spolupráce na přípravě plánu údržby a oprav strojů a zařízení
Navrhování, případně zajištění výrobních přípravků, nářadí a nástrojů
Zajišťování technicko-ekonomických rozborů výrobních nákladů.
Zpracování pracovních instrukcí pro výrobní procesy
Správa výrobkové a materiálové databáze v IS Helios a dalších číselníků souvisejících s výrobou a TPV
Kreslení v CAD systémech.

Požadujeme

Požadované vzdělání: Vysokoškolské / universitní
Požadovaný jazyk: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)

Dovednosti: orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci strojů, přístrojů a zařízení, provádění technického dozoru na pracovištích, řízení komplexních technologických postupů a technických podmínek v celém rozsahu výroby, zpracování technických podkladů o výrobě pro marketingovou a obchodní činnost.

Znalosti: ekonomika a řízení ve strojírenství a kovovýrobě, technické kreslení ve strojírenství a v kovovýrobě, obecné zásady a postupy péče o stroje, zařízení a investiční celky, kovové materiály a slitiny a jejich vlastnosti (např. tvrdost, pružnost, houževnatost aj.), strojní součásti a polotovary a jejich parametry (rozměry, jakost povrchu aj.)
Pozice vhodná pro absolventy.

Nabízíme

Práce na plný úvazek na dobu neurčitou.
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Benefity: příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená navíc.

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká výrobní společnost CHARVÁT CTS a.s., se sídlem v Okřínku u Poděbrad.

Místo práce: Okřínek

Termín nástupu: Možno ihned

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".