Volné pracovní místo  Vývojář embedded aplikací- Blansko

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro mezinárodní společnost vyvíjející IS hledáme uchazeče na pozici Vývojář embedded aplikací<br/>
<br/>Náplň práce<ul>
<li> vývoj embedded aplikací v zařízeních s procesory ARM 7 a ARM9 - jazyk C, C++</li>
<li> vývoj testovacích aplikací pro PC - C# a .Net</li>
<li>
</li>
</ul>

Požadujeme

Požadujeme:<ul>
<li> vzdělání SŠ/VŠ (elektrotechnika, informatika)</li>
<li> alespoň 3 roky praxe ve vývoji sw pro embedded zařízení pod Linuxem</li>
<li> zkušenost s ARM procesory, znalost jejich architektury</li>
<li> znalost C/ C++, .Net/C#</li>
<li> angličtina - střední znalost, slovem i písmem</li>
<li> němčina výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>smysluplná práce pro mezinárodní společnost</li>
<li>individuální přístup</li>
<li>přátelský kolektiv</li>
<li>kulturní a sportovní akce</li>
<li>po zapracování možnost využití služebního automobilu pro osobní účely</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".