Volné pracovní místo  Vývojář Java, který si rozumí se Springem

Lokalita Plzeň a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–80 000 Kč / měsíc

Jsme ryze česká firma, která je na trhu už nějaký ten pátek. Děláme do zábavního průmyslu a máme vlastní produkt, který na českém trhu nemá obdoby a pomalu s ním dobýváme i Evropu. To znamená, že rosteme a hledáme posily – proto potřebujeme právě Tebe!
Naši webovou aplikaci vyvíjíme pod Linuxem za pomocí Springu. Děláme v malých týmech a testování vlastního kódu bereme jako samozřejmost.
Co myslíš, padneme si do oka?

Náplň práce:
  • Vývoj backendu v Javě EE
  • Práce s databázovými systémy
  • Testování vlastního kódu

Požadujeme

  • Máš za sebou alespoň 2 roky komerční praxe
  • Skvěle si rozumíš Javou EE a Springem
  • Nebojíš se Linuxu

Nabízíme

  • Vývojářům umíme vyjít vstříc – je nám jedno jestli chceš pracovat z domu, nebo utužovat kolektiv v našich parádních kanclech
  • Samozřejmostí je u nás také flexibilní pracovní doba, dovolená navíc i sick days
  • Domluvit se dá na všem – jsme otevření pracovnímu poměru, spolupráci na iČO i částečnému úvazku
  • Počítat můžeš taky se služebním telefonem a pracovním notebookem
  • Zaujali jsme Tě? Ozvi se a probereme spolu detaily!

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Tato pracovní pozice je také vhodná pro developer, programátor, j2ee, j2se, enterprise edition, standart edition, web, vanilla, spring boot, hibernate, swing, javafx, apache, maven, maria db, jpa, cloud, jenkins, git, linux, scripting, bash, python, senior, medior, junior, absolvent, contractor, remote, onsite, freelance, backend, be, machine learning, ai, clean code, opportunity. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Další pracovní nabídky naleznete na stránkách použijte odpovědní formulář Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Vývojář Java, který si rozumí se Springem?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jakub Šrubař z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktualizováno před 6 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vývojář Java, který si rozumí se Springem

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.