Volné pracovní místo  Vývojář Java

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Náš klient nabízí pracovní příležitosti a jedinečné ocenění pro zkušené a talentované uchazeče Vývojář Java.<br/>
<br/>Pracovní náplň:<ul>
<li> vývoj aplikací</li>
<li> úprava SW dle zadaných specifikací</li>
<li> podpora a zaškolování uživatelů</li>
<li> řešení problémů</li>
<li> týmová spolupráce</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání v oblasti IT, případně v příbuzném oboru</li>
<li> pracovní zkušenost s multivláknovým programováním v Java (J2SE)</li>
<li> dobrá znalost UML a Case tools</li>
<li> zkušenost s tvorbou application programming interface</li>
<li> analytické schopnosti</li>
<li> proaktivní přístup</li>
<li> komunikativní týmový hráč</li>
<li> komunikativní znalost AJ</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> dle domluvy možnost občasného home office</li>
<li> dle výkonu 21-29 dnů dovolené</li>
<li> 3 sickdays</li>
<li> stravenky</li>
<li> kurzy angličtiny</li>
<li> kvartální bonusy</li>
<li> firemní vzdělávání a certifikace, - technické kurzy</li>
<li> možnost kariérního rozvoje</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".