Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  VÝVOJÁŘ MĚŘENÍ A REGULACE od 30.000,- Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Hledáte práci v oblasti MĚŘENÍ A REGULACE TECHNICKÝCH ZAŘÍZENÍ?
Dokážete komunikovat v anglickém jazyce?
Pokud ano, pak je naše nabídka určena právě Vám!

Česká prosperující společnost s dlouholetou tradicí hledá novou pracovní posilu na pozici:

VÝVOJÁŘ MĚŘENÍ A REGULACE od 30.000,- Kč

Náplň práce:

  • návrh koncepce řešení měření a regulace vzduchotechnických výrobků
  • zpracování funkčních schémat a dokumentace řešení měření a regulace výrobků
  • ověřování řešení regulace - funkčnosti
  • sledování technických trendů, vývoje a novinek
  • programování PLC regulátorů VZT zařízení
  • výběr dodavatelů HW

Požadujeme

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • nutná praxe v oblasti měření a regulace technických zařízení
  • alespoň obecná znalost programování PLC
  • znalost AJ na komunikativní úrovni (komunikace s dodavateli, zákazníky)
  • znalost práce na PC
  • technické myšlení, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme

Nabízíme:

  • zázemí a jistotu zahraniční společnosti s dlouhodobou tradicí
  • samostatnou práci s vysokou mírou samostatnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • kontakt s moderní technikou a nejnovějšími technologiemi
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • systém zaškolení (poznání všech odděleních společnosti)
  • odborný růst
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • trvalý pracovní poměr

Místo výkonu práce: Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce VÝVOJÁŘE MĚŘENÍ A REGULACE v Pardubicích? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu pomocí volby "odpovědět". Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás