Volné pracovní místo  Vývojář .NET C#

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 5-10-203379. Chcete se podílet na zlepšení našeho zdravotnictví a spoluvytvářet moderní informační systém?<br/>
<br/>Hledáme vhodné uchazeče na pozici <br/>
<br/>Vývojář .NET C# <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> programování modulů zdravotnického informačního systému</li>
<li> příprava podkladů pro dokumentaci aplikace</li>
<li> komunikace s interním týmem</li>
<li> práce s SQL skripty</li>
</ul>
<br/>Volitelné místo pracoviště: Pardubice, Ostrava, Brno, Praha

Požadujeme

<ul>
<li> praxe s programováním .NET (C#)</li>
<li> zkušenosti s XML</li>
<li> znalosti principů OOP, SQL</li>
<li> výhodou znalost MS SQL</li>
</ul>

Nabízíme

Nabízíme:<ul>
<li> samostatnou a odpovědnou práci</li>
<li> odpovídající platové ohodnocení</li>
<li> seberealizace v jedné z nejúspěšnějších zdravotnických IT firem</li>
<li> perspektivní zaměstnání v silné a expandující firmě</li>
<li> možnost odborného růstu a kariérního postupu</li>
<li> možnost používat moderní softwarové technologie</li>
<li> moderní technické vybavení </li>
<li> příjemný pracovní kolektiv</li>
<li> pěkné pracovní prostředí</li>
<li> pružnou pracovní dobu</li>
<li> 5 týdnů dovolené </li>
<li> AJ na pracovišti </li>
<li> stravenky</li>
<li> firemní akce</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.