Volné pracovní místo  Vývojář - šance i pro juniory a absolventy

Lokalita Zlín a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–70 000 Kč / měsíc

Flexibilní pracovní doba, neomezené sickdays a další skvělé benefity čekají na fresh absolventa/ juniora, ale klidně i zkušeného mazáka, který ovládá jakýkoliv programovací jazyk a nebojí se databází!

Náplň práce:
Do zlínské rodinné společnosti hledáme posilu na pozici ERP programátora. Tento nový hráč bude mít na starost projekty, nasazení a provoz našeho výrobního systému.

Požadujeme

  • jakákoliv zkušenost s programováním - C#, SQL, ERP systémy...
  • chuť naučit se pracovat s novým jazykem 4. generace pro zpracování velkého množství dat
  • angličina nebo němčina, alespoň na základní úrovni

Nabízíme

  • homeoffice a postupně i full remote
  • zázemí stabilní, rodinné firmy, která je na trhu téměř 30 let
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce (někteří kolegové jsou s námi 25 let)
  • možnost dalšího profesního rozvoje
  • zajímavou práci na projektech, jejichž výsledek závisí především na Vašich schopnostech
  • individuální, přátelský přístup
  • práce na plný úvazek
  • stravenky, jazykové kurzy (AJ,NJ) na pracovišti
  • příspěvky na penzijní pojištění
  • špičkové IT vybavení (telefon, notebook...) i k soukromému využití
  • na pracovišti kávu, čaj a další nealkoholické nápoje zdarma
  • důchodové spoření, bonusy navázané na výkon v projektech nebo výkon firmy

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Vývojář - šance i pro juniory a absolventy?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Daniela Vladařová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vývojář - šance i pro juniory a absolventy

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.