Volné pracovní místo  Vývojář se znalostí Vue.js!

Lokalita Brno a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 37 000–67 000 Kč / měsíc

Nabízíme práci na produktech v oblasti virtualizace pro celosvětově zavedené společnosti. Pracovat budete v mezinárodním týmu vývojářů u firmy s moderními kancelářemi v Brně. Aktuálně vyvíjený produkt umožňuje uživatelům virtualizačního software například předejít běžně způsobovaným chybám. Rádi přivítáme do týmu programátora/ku se zaměřením na PHP / Vue.js! Šanci u nás má Junior i Senior s chutí vyvíjet a také komunikovat s okolím v angličtině. Těšíme se na tvůj životopis!

Náplň práce:
  • práce na projektu pro virtualizační SW
  • rutinní práce s technologií PHP a Vue.js
  • optimalizace výkonu a vizualizace dat
  • tvorba designových vzorů
  • práce v týmu zkušených kolegů

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání v oblasti ICT
  • praxe s programováním v PHP a frameworkem Laravel či jiným
  • zkušenost s Vue.js
  • znalost HTML, css
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • výhodou znalost knihovny Bootstrap

Nabízíme

  • moderní kanceláře v Brně
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost práce na HomeOffice
  • sick days
  • teambuildingové akce
  • skvělá parta kolegů z různých koutů světa
  • občerstvení na pracovišti

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Vývojář se znalostí Vue.js!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Fiala z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vývojář se znalostí Vue.js!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.