Volné pracovní místo  Vývojář testů pro embedded zařízení

Lokalita Vsetín a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–70 000 Kč / měsíc

Království za výkonný procesor! To by se dnes dalo s trochou nadsázky dalo nabídnout za pořádný kus křemíku. Jsme nadnárodní výrobce polovodičových součástek a integrovaných obvodů. V tyto nelehké časy se snažíme bojovat s globálním nedostatkem tohoto HW. Připojte se k nám a pomozte situaci stabilizovat. Hledáme šikovného junior vývojáře testovacích nástrojů pro SW i HW části našich produktů. Nemáte zatím pracovní zkušenosti, ale máte znalosti v oblasti elektroniky a hledáte příležitost je zúročit? Pak je toto příležitost přesně pro Vás!

Náplň práce:
  • Stanete se součástí vývojového týmu pracujících na zařízeních pro automobilový segment
  • Budete vyvýjet SW i HW nástoje pro automatické testování našich HW komponent
  • Podílet se v rámci týmu na vývoji těchto komponent z hlediska jejich testovatelnosti
  • Provádět manuální měření integrovaných obvodů

Požadujeme

  • VŠ nebo odpovídající praxe se zaměřením na vývoj elektroniky
  • Znalost elektrických obvodů
  • Znalost AJ na úrovni B1
  • Výhodou, ale nikoli podmínkou je znalost C/C++ nebo analýzy dat

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené a sickdays
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Firemní mobil a notebook i pro osobní použití
  • Příspěvek na dopravu a ubytování
  • Vzdělávací kurzy a školení v rámci zkušební doby
  • Možnost práce z domu
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvky na sport a kulturu
  • Firemní akce a možnost vycestovat do zahraničí

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!