Volné pracovní místo  Vývojář webové aplikace v .NET/Hradec Králové

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–85 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Vývojář webové aplikace v .NET.

Náplň práce:
Vývoj webových aplikací a API na platformě Microsoft ASP.NET
Integrace s ostatními systémy

Požadujeme

Dobrou znalost problematiky vývoje webových aplikací na platformě Microsoft .NET (ASP.NET MVC, ASP.NET Core…)
Dobrou znalost platformy Microsoft .NET obecně (C# 6.0/7.0, LINQ, …)
Znalost databázové problematiky (MSSQL)
Znalost základů webových technologií (HTML, jQuery)
Znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace
Schopnost práce v týmu

Výhodou
Znalost .NET Core technologií
Znalost návrhu a vývoje REST rozhraní pro webové aplikace
Zkušenost s DevOps, CI, CD, …
Znalost prostředí a technologií Microsoft Azure

Nabízíme

Možnost práce na HPP či ŽL
Zajímavé finanční ohodnocení
Možnost práce na Home office
Firemní ohodnocení
Flexibilní pracovní dobu
Možnost profesního rozvoje

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody