Volné pracovní místo  Vývojář webových aplikací ASP.NET MVC

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–70 000 Kč / měsíc

Vyvíjej s námi webové aplikace pro odvětví pojišťovnictví, bankovnictví, zdravotnictví a logistiky. U nás budeš mít flexibilní pracovní dobu, 13. plat a finančí budget pro seberozvoj a mnoho dalšího.

O společnosti:
Jsme česká společnost, se zaměřením na vývoj softwaru pro širokou škálu odvětví. Vytváříme moderní a efektivní softwarová řešení pro pojišťovnictví, bankovnictví, zdravotnictví a logistiku. Snažíme se neustále přinášet inovace a zlepšení do každého sektoru, ve kterém působíme. Naše cíle spočívají v tom, pomáhat firmám a institucím zefektivnit jejich procesy, zvýšit produktivitu a maximalizovat výkon.

Náplň práce:
  • Spolupráce v 4 členém týmu ASP.NET (bude se o tebe starat seniornější kolega, na kterého se vždy budeš moct obrátit)
  • Vývoj nových a rozvoj stávajících webových aplikací z oblasti pojišťovnictví, bankovnictví, zdravotnictví, logistika
  • Analýza spojená s vývojem
  • Tvorba zdrojového kódu a jeho testování
  • Tvorba dokumentace

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • Alespoň 2 roky komerční praxe s ASP.NET
  • Znalost Windows API a SQL
  • Výhodou:
  • Znalost JavaScript/Typescript

Nabízíme

  • 30 dnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • Penzijní pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home office dle potřeby
  • Notebook, telefon
  • Finanční budget pro seberozvoj
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, firemní zmrzlina, ovoce)
  • Teambuildingy (motokáry, deskovky, únikovky, paintball, hiking)
  • Pet friendly office
  • 13. plat
  • Finanční bonusy, prémie
  • Možnost koupi podílu na zisku společnosti

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Vývojář webových aplikací ASP.NET MVC?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Sylva Kočková z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktualizováno před 6 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vývojář webových aplikací ASP.NET MVC

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.