Volné pracovní místo  Vývojářská práce snů!

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

Práce snů! Hledáš vývojářskou pozici.

Jsme personálně poradenská společnost People Consulting s.r.o. s víceletou historií na českém trhu. Hledáme pro svého významného klienta zkušené osobnosti, které :
Mají zájem se učit nové věci.
Chtějí aplikovat své znalosti a posouvat se kupředu, jak profesionálně, tak i osobnostně.

Hledáte zajímavou práci, která Vás bude bavit? Máte zájem o programování, testování či další činnosti, které spadají do oblasti vývoje pro špičkové klienty?

VÝVOJÁŘSKÉ POZICE

Popis pozice / Náplň práce:
Programování, testování a podpora řešení SW či HW systémů
Zpracování analýz a navrhování architektury v týmu
Vedení projektů a podpora týmů
Konzultování technických projektů s klientem

Požadujeme

Náš klient požaduje:
Absolvent či student VŠ (informační technologie)
Dobré znalosti v programování alespoň jednoho z jazyků: JS, Java, C/C++, .Net, C#.
Znalost anglického jazyka (od B1 výše)
Týmového hráče
Zodpovědný přístup k práci
Ochotu na sobě pracovat a posouvat se kupředu

Nabízíme

Náš klient nabízí:
Nabízí HPP i IČO
Flexibilní pracovní dobu
Být součástí špičkových projektů
Práci ve stabilní nadnárodní společnosti
Možný nástup ihned
Získat dlouhodobou spolupráci
Možnost jazykových kurzů
Sick days
Dále mnoho dalších výhod a benefitů

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný profesní životopis v anglickém jazyce.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Těšíme se na budoucí spolupráci a přejeme Vám hezký den.
Váš tým PeopleConsulting