Volné pracovní místo  Vývojový inženýr - elektro (Jihomoravský kraj)

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost vyvíjející nejnovější elektroniku pro různé oblasti průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici <br/>
<br/>Vývojový inženýr - elektro<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> tvorba PCB layoutů</li>
<li> kvalifikované poradenství v oblasti očekávané velikosti PCB, technologií na jejich výrobu a časového harmonogramu jejich vývoje</li>
<li> podpora konverze dat z předcházejících produktů a zajištění kompatibility aplikací</li>
<li> tvorba mechanických CAD modelů a výkresů</li>
<li> implementace softwaru Altium Designer do oddělení vývoje a podpora pří jeho užívání</li>
<li> možné zahraniční služební cesty</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání v oblasti elektro a velmi dobré znalosti v této oblasti</li>
<li> praxe v oblasti tvorby DPS/PCB layoutů a znalost souvisejících technologií</li>
<li> praktická zkušenost se softwarem Altium Designer</li>
<li> aktivní znalost anglického jazyka </li>
<li> tvůrčí přístup při řešení technických problémů</li>
</ul>

Nabízíme

Zázemí silné nadnárodní společnosti<br/>Odborná školení v zahraničí<br/>Příjemné pracovní prostředí<br/>5 týdnů dovolené<br/>Příspěvek na závodní stravování a sortovní aktivity<br/>Jazykové kurzy (AJ, NJ, RJ - dle zájmu)<br/>Penzijní připojištění<br/>Příležitostná možnost Home Office

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".