Volné pracovní místo  Vývojový Inženýr pro polovodiče

Lokalita Vsetín a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–70 000 Kč / měsíc

Vstupte do světa technologických inovací jako Vývojový Inženýr pro Modely Polovodičových Zařízení. Máte vášeň pro design integrovaných obvodů a zkušenosti s testováním a charakterizací zařízení? Rádi studujete a implementujete nové metody pro modelování? Přijměte výzvu a přidejte se k našemu týmu odborníků. Nabízíme motivující finanční ohodnocení, možnosti kariérního růstu a přístup k nejmodernějším technologiím. Přidejte se k nám a budujte s námi budoucnost polovodičového designu!

Náplň práce:
  • Vývoj a implementace kompaktních modelů polovodičových zařízení pro design integrovaných obvodů.
  • Statistické modelování procesů a odlišností výroby čipů.
  • Testování a charakterizace zařízení.
  • Návrh testovacích struktur a testování v reálném prostředí.
  • Studium a vývoj nových metod pro charakterizaci a modelování.
  • Spolupráce s designovými týmy.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru Elektrotechnika nebo Fyzika.
  • Znalost polovodičové fyziky a měření zařízení.
  • Zkušenost s operačním systémem Linux.
  • Znalost nástrojů pro návrh integrovaných obvodů (Cadence, Mentor) je výhodou.
  • Programovací schopnosti (Python, C/C++) jsou výhodou.
  • Dobrá angličtina (B1).

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Možnosti kariérního růstu.
  • Přístup k nejmodernějším technologiím.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Příspěvek na bydlení.
  • Příspěvek na pojištění.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Vývojový Inženýr pro polovodiče?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petr Dvořák z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vývojový Inženýr pro polovodiče

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.