Volné pracovní místo  VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR | strojírenství | až 40 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 6-30-238542. Jste vývojový konstruktér s dlouholetou praxí ve strojírenství? Dokážete nám předložit projekty, na kterých jste se podílel? Vývoj, konstrukce, stavba strojů, návrhy na zlepšení - pokud tohle je oblast, které se chcete věnovat, pošlete nám svůj životopis. Jsme menší nadnárodní strojírenská společnost a hledáme zkušeného konstruktéra, který podpoří náš tým na vývoji.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> vývojová konstrukce strojů ve výrobě</li>
<li> optimalizace, úpravy na zlepšování procesů, zřetězení linky, apod.</li>
<li> zpracování, tvorba a správa výkresové dokumentace</li>
<li> spolupráce s oddělením výroby, technologie, plánování, obchodu, kontroly a kvality</li>
<li> konstrukční dozor na pracovištích</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického směru</li>
<li> min. 5 let praxe v konstrukci - strojírenství</li>
<li> 3D CAD (nejlépe Inventor)</li>
<li> samostatnost, kreativita, pečlivost</li>
<li> komunikativnost, týmová práce</li>
<li> ochota dalšího vzdělávání</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> každoroční navýšení mzdy</li>
<li> pololetní odměny dle výsledků firmy</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> stravenky</li>
<li> příspěvek na životní pojištění</li>
<li> vzdělávací kurzy, školení</li>
</ul>
<br/>
<br/>
<br/>Bc. Kamila Gebrtová<br/>M: použijte odpovědní formulář <br/>E: <a použijte odpovědní formulář