Volné pracovní místo  Vývojový konstruktér automotive

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • zhotovení projektové dokumentace
  • řeší otázky mechanického řešené elektronických zařízení
  • řešení otázek v oblasti designu a ovládání výrobků
  • vyhodnocení výrobků po testování
  • spolupráce s vývojem centrály při vývoji a aplikaci nových technologií
  • spolupráce s ostatními odděleními napříč společností

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání strojní (či příbuzné) nebo SŠ strojní a praxe ve vývoji/konstrukci
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • znalosti v oboru mechaniky v oboru plastů značnou výhodou
  • znalost CATIA 5 (plochy)

Nabízíme:

  • zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • využití a zdokonalování cizích jazyků
  • moderní pracovní prostředí práci s nejnovějšími technologiemi
  • atraktivní relokační bonus (v případě přestěhování se)
  • lokalita pracoviště Praha východ

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat pomocí volby "odpovědět".