Volné pracovní místo  VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR, vhodné i pro ABSOLVENTY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 5-30-238906. Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost, hledáme šikovného KONSTRUKTÉRA se zaměřením na vývojové projekty!<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> odpovědnost za návrh řešení výrobku </li>
<li> spolupráce na sériových projektech s centrálou </li>
<li> příprava technické výkresové dokumentace</li>
<li> konstrukce a tvorba dokumentace v CAD programu</li>
<li> pracovní cesty mimo ČR</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání ideálně strojní</li>
<li> praxe v technické obl. výhodou (vhodné i pro absolventy)</li>
<li> komunikativní znalost AJ či NJ</li>
<li> velmi dobrá znalost práce na PC, CAD systémy</li>
<li> kreativita, samostatnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> příspěvek na penzijní připojištění 1000 kč/měs.</li>
<li> slevy na dovolenou</li>
<li> poukázky na masáže nebo vitamíny</li>
<li> teambuildingové akce</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.