Volné pracovní místo  VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK - ŠANCE PRO ABSOLVENTY VŠ

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro našeho klienta, významného výrobce obalového materiálu, hledáme kandidáta na pozici VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK - STROJAŘ.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> zodpovědnost za svěřené úkoly v oblasti výroby</li>
<li> tvorba projektové dokumentace</li>
<li> realizace a zavádění nového strojního zařízení do výroby</li>
<li> zajištění investičních akcí</li>
<li> tvorba návodů na obsluhu</li>
<li> zajištění provozu a bezpečnosti projektovaných strojních zařízení</li>
<li> kontrola výkresové dokumentace</li>
</ul>
<br/>NOVÝ PRACOVNÍK BUDE MÍT PLNOU PODPORU STÁVAJÍCÍHO VÝVOJÁŘE, KTERÝ MÁ NA STAROSTI JEHO KOMPLETNÍ ZAŠKOLENÍ!

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ/SŠ strojního zaměření</li>
<li> komunikativní znalost anglického jazyka výhodou</li>
<li> praxe ve výrobní společnosti(konstrukce, hutní průmysl) výhodou</li>
<li> znalost konstrukce strojů a zařízení (tavení, lití, válcování)</li>
<li> pokročilá znalost MS Office</li>
<li> znalost SAP/R3 výhodou</li>
<li> ŘP sk. B</li>
<li> ochota učit se novým věcem</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí stabilní výrobní společnosti </li>
<li> odpovídající platové ohodnocení</li>
<li> zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností profesního růstu</li>
<li> týden dovolené navíc</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> penzijní připojištění</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".