Zařazeno v oborech:
Strojírenství, Chemie a potravinářství, Stavebnictví a reality, Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl, Technika, elektrotechnika a energetika, Telekomunikace, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Řemeslné a manuální práce, Zemědělství, lesnictví a ekologie
Pozice:
Dělník v chemii a potravinářství, Konstruktér ve stavebnictví, Kontrolor ve strojírenství, Mistr v chemii a potravinářství, Nástrojář, Operátor CNC strojů, Plánovač výroby, Project manager technicky zaměřený, Projektant ve strojírenství, Strojní inženýr, Technik ve strojírenství, Technolog ve strojírenství, Operátor výroby, Konstruktér ve strojírenství, Konstruktér v technice, elektro, energetice, Konstruktér v telekomunikacích, Konstruktér ve výrobě, Mistr ve stavebnictví, Mistr ve strojírenství, Mistr v technice, elektro a energetice, Mistr v tisku a polygrafii, Mistr ve výrobě, Dělník ve stavebnictví, Dělník ve strojírenství, Dělník v technice, elektro, energetice, Dělník v tisku, polygrafii, Dělník ve výrobě, Dělník v zemědělství, lestnictví
Lokalita:
Chrudim
Může se Vám hodit:
Dělník v chemii a potravinářství Chrudim, Konstruktér ve stavebnictví Chrudim, Kontrolor ve strojírenství Chrudim, Mistr v chemii a potravinářství Chrudim, Nástrojář Chrudim, Operátor CNC strojů Chrudim, Plánovač výroby Chrudim, Project manager technicky zaměřený Chrudim, Projektant ve strojírenství Chrudim, Strojní inženýr Chrudim

Volné pracovní místo VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK/PARDUBICKÝ KRAJ/STR

aktivní
Kariéra spol. s r.o.

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Místo pracoviště
CHrudim
Plný úvazek
Vzdělání
vyšší odborné, vysokoškolské
Hrubý plat
17 000.- Kč

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • práce s počítačem – INVENTOR
  • práce v oblasti pružnosti a pevnosti
  • minimální komunikace v AJ nebo NJ
  • práce v oblasti mechaniky tuhých těles

Požadujeme

Požadujeme:

  • VŠ obor strojírenství – konstrukční zaměření nejlépe na pneumatické a hydraulické stroje a zařízení, dopravní a manipulační techniku nebo kolejová vozidla
  • Dobré znalosti v oblasti mechaniky tekutin
  • Dobré znalosti v oblasti mechaniky tuhých těles
  • Základní vlastnosti v oblasti pružnosti a pevnosti
  • Dobá znalost práce s počítačem – INVENTOR
  • Znalost AJ nebo NJ úroveň A2 – základní
  • Schopnost týmové spolupráce, komunikační schopnosti
  • Samostatnost a odpovědnost v rozhodování
  • Aktivní přístup k překonávání překážek
  • Snaha učit se zvládat nové technologie
  • Samostatný a tvůrčí přístup k úkolům
  • Manuální zručnost

Nabízíme

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování, možnost pronájmu bytu
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu
  • Možnost dalšího vzdělávání (např.kurzy AJ, kurzy práce na PC a další odborné vzdělávání)
  • Práce v otevřeném a přátelském pracovním prostředí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v českém jazyce pomocí volby „odpovědět“ a uvádějte značku 40255/VP/STR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2014. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Jiná sdělení

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici:

VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK