Volné pracovní místo  Vývojový technik/Projektový manažer - Bonusy, HPP, 13.plat, auto, profesní růst

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–100 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Zabýváme se výstavbou originálních zakázek v oblasti schodišťových systémů, krásných teras a zimních zahrad, kdy naše realizace můžete vidět nejen v ČR ale i v zahraničí. Rozrůstáme se a hledáme dalšího schopného člověka, který zapadne do našeho týmu. Máte technické vzdělání a domluvíte se anglicky? Ozvěte se nám!

Náplň práce:
  • Spolupráce na originálních projektech schodišťových systémů, teras, zimních zahrad a garážových přístřešků
  • Koordinace zakázek po celé ČR
  • Komunikace jak v češtině, tak i angličtině – kolegové z realizace, obchodu, výroby….
  • Kancelář můžete využívat v Praze nebo v Brně – V Brně to máme spojené i s výrobou
  • Někdy budete účastnit obchodních jednání jako technická podpora nebo odborný poradce

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Samostatnou osobnost – budete vést celé projekty
  • Organizační a komunikativní schopnosti
  • Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

  • Motivující ohodnocení – 40.000 – 70.000 Kč dle zkušeností a schopností
  • Měsíční bonusy až 30.000 Kč
  • Využití anglického jazyka a jeho další zdokonalování
  • 13. plat
  • HPP
  • Mobil
  • Notebook
  • Auto i pro soukromé účely
  • Multisport kartu
  • 5 týdnů dovolené
  • Profesní růst
  • Stravenky
  • Práci na originálních zakázkách
  • Příspěvek na zdravotní nebo penzijní připojištění
  • Skvělý kolektiv spolupracovníků
  • Šéfa, který vyslechne Vaše nápady
  • Společnost s mnohaletou působností na trhu
  • Odborné vzdělávání pro Váš další růst
  • Jazykové kurzy
  • Kafeterie – neomezené množství kávy, čaje a dalšího občerstvení
  • Teambuildingy – grilování, pobyt v Alpách, vánoční večírky…
  • V případě zájmu je tu možnost být součástí i našich zahraničních projektů
  • Nástup dle dohody
  • Můžete pracovat buď v kanceláři v Praze nebo v Brně

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat Váš životopis, v opačném případě Vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. Jakmile posoudíme, že se na pozici hodíte, ozveme se Vám telefonicky. Společně probereme detaily po telefonu a potom na osobním či online pohovoru.