Volné pracovní místo  Vývojový Technolog- prototypová výroba

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Technolog ve výrobě prototypů je pozice, která dává možnost seberealizace specialistům majícím zájem o technologie obrábění a tváření kovů za studena. Výzvou u pozice je odpovědnost za návrh technologií pro prototypovou výrobu společnosti, podílení se na úspěšném řešení projektů pro zákazníky z automobilového průmyslu.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> Odpovědnost za návrh technologií pro výrobu kovových dílů</li>
<li> Spolupráce v rámci projektového týmu</li>
<li> Příprava dokumentace</li>
<li> Hledání zdokonalení výroby dílů, přizpůsobení technologického řešení kontinuálním požadavkům klienta</li>
</ul>
<br/>Společnost nabízí vyspělé technologické zázemí. Její strojní vybavení patří mezi nejlepší mezi konkurencí na trhu.

Požadujeme

<ul>
<li>SŠ/VŠ strojní</li>
<li> praxe min. 2 roky na pozici technologa ve strojírenské výrobě</li>
<li> zkušenosti s technologiemi obrábění a tváření za studena</li>
<li> schopnost řešit technické problémy kreativní</li>
<li> schopnost komunikovat v anglickém jazyce-dokumentace, občasný kontakt se zákazníkem</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> motivující platové ohodnocení</li>
<li> možnost práce na zajímavých projektech</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> silné technologické zázemí společnosti</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".