Volné pracovní místo  VZV manipulant

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadíme novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kměnových zaměstnanců
PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Brno – město
Možnost nástupu: ihned nebo dle dohody
Směnnost: práce na 3 směny (pondělí až pátek)

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s dlouhodobou tradicí, která je světovým leaderem v oblasti vývoje, výroby a distribuce dětských, sportovních a fitness zařízení? Společnost má od roku 2005 v České republice hlavní logisticko-distribuční centrálu, ve které momentálně rozšiřují svůj tým zaměstnanců o pracovní pozici VZV manipulant.

Co je náplní práce?

návoz a odvoz materiálu s pomocí VZV dle plánu a priorit
třídění součástek, produktů a skladových zásob,
příprava jednotlivých položek a produktů ve skladech podle zadaných požadavků a dokumentace
komunikace s plánováním výroby
úzká spolupráce s dílnou, skladem a oddělením kvality
reporting a práce se skenerem

Požadujeme

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?

má ukončené alespoň odborné učiliště, technického směru výhodou
je komunikativní, odpovědný a samostatný
pokud má zkušenost z prostředí obrábění plastů, dřeva a laminátů, bude to pro něj velkou výhodou
má zkušenosti s řízením a manipulací VZV – VZV oprávnění není nutné, firma Vás zaškolí

Nabízíme

Co byste ještě měli vědět?

Jedná se o práci na 3 směny od pondělí do pátku. Pokud máte oprávnění na VZV bude to pro Vás velkou výhodou, ale pokud ne, společnost Vás ráda zaškolí.

Co Vás čeká, pokud uspějete?

dlouhodobá a stabilní práce v mezinárodní společnosti s nástupem možným ihned nebo dle domluvy
jistota a pravidelný výdělek, velmi dobré zázemí pro zaměstnance
týden dovolené navíc (5 týdnů dovolené)
dotované závodní stravování a možnost využití jazykových kurzů
smlouva přímo se zaměstnavatelem, nikoli přes agenturu