Volné pracovní místo  Warehouse support

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Mezinárodní strojírenská společnost hledá vhodného kandidáta na post Warehouse support. Kandidát by měl zájem se kariérně rozvíjet a ovládat anglický jazyk na velmi dobré úrovni. Práce je první 3 měsíce formou part time, později přechod na full time na post Account Specialist.

Náplň práce:

  • skladové činnosti - naskladnění, vyskladnění materiálu
  • práce se čtečkou, skenerem, firemním softwarem
  • komunikace s jednotlivými odděleními

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání - nejlépe student nebo budoucí absolvent, který bude moci první 3 měsíce pracovat cca 12 - 25h týdně
  • anglický jazyk na dobré úrovni podmínkou
  • chuť profesně růst
  • komunikativnost
  • nástup ihned!!!

Nabízíme

  • pracovní příležitost bez nutné praxe
  • možnost kariérního postupu do logistiky, nákupu či prodeje
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • možnost po 3 měsících práce na plný úvazek
  • pracovní smlouvu