Volné pracovní místo  Web Developer - vývoj interaktivních IS

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 2-10-203070. Zajímají vás různorodé projekty? <br/>Hledáte práci v menším týmu?<br/>Preferujete spíše český tým a komunikaci v češtině? <br/>
<br/>
<br/>Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti s různými technologiemi na pozici <br/>
<br/>
<b>
<font size=5>
<font color=#c1152c>Web Developer</b>
</font>
</font>
<br/>
<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vývoj rozsáhlého informačního systému pro podporu IT procesů (incident a problem management, demand, requirement, project, program, test, SLA management)</li>
<li> vývoj a přizpůsobení uživatelského rozhraní požadavkům a procesům klientů, </li>
<li> vývoj nových komponent a konektorů pro integraci s okolními systémy</li>
<li> kódování/design s využitím HTML5, JavaScript, CSS, XML, JSON, jQuery, …</li>
<li> spolupráce s vývojáři serverové části systému, spolupráce s grafiky</li>
<li> komunikace se zákazníkem, analýza nahlášených problémů a jejich řešení (podpora nasazených systémů)</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> praxe min. 1 rok s vývojem s vývojem interaktivních webových informačních systémů </li>
<li> znalost technologií HTML5, JavaScript, jQuery, XML, CSS, JSON, .. </li>
<li> aktivní přístup, schopnost a ochota rozvíjet své znalosti a učit se nové technologie </li>
<li> dobré komunikační schopnosti</li>
<li> základní AJ (práce s manuály)</li>
</ul>
<br/>Výhodou jsou zkušenosti s Angular, Java

Nabízíme

<ul>
<li> stravenky</li>
<li> mobilní telefon i pro soukromé účely (SIM karta s neomezeným voláním v rámci ČR)</li>
<li> notebook</li>
<li> příspěvek na penzijní/životní připojištění až do výše 2.000 Kč/měsíčně</li>
<li> práci na dlouhodobých projektech</li>
<li> profesní rozvoj a možnost růstu v rámci firmy s plochou organizační strukturou</li>
<li> odborné vzdělávání, mezinárodně uznávané certifikace</li>
<li> solidní základní mzdu a projektové odměny podle individuálního výkonu práce</li>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> možnost občasné práce z domova</li>
<li> volný dress code</li>
</ul>