Volné pracovní místo  Web/Wap developer - HTML/PHP

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Personální agentura Consultech Recruitment Services s.r.o. se jako jedna z mála personálních agentur specializuje výhradně na zaměstnání v oblasti IT, a to již od roku 1994. Mezi naše klienty patří největší společnosti operující v České republice z řad zahraničních i zavedených domácích firem. Naším hlavním působištěm je Praha.

Naše dlouholetá zkušenost s náborem v oblasti IT v České Republice zahrnuje úspěšně dokončená vyhledávání pro velké množství rozličných jak mezinárodních, tak i českých firem.

Zájemcům o zaměstnání zdarma vyhledáváme a nabízíme odpovídající pracovní příležitosti, jejich aktuální seznam můžete nalézt na našich internetových stránkách.

Mezinárodní dynamicky se rozvíjející technologická firma zabývající se vývojem aplikací pro mobilní telefony v Praze hledá uchazeče na pozici Web/Wap developer - HTML/PHP.

Náplň práce:

· Rozvržení a stavění XHTML kódu dle podkladů dodaných grafikem
· Příprava grafiky pro web a wap
· Skriptování webových user interfaců
· Udržování a rozšiřování stávajících projektů
· Spolupráce s projektovými týmy a externími dodavateli
· Postupný přechod na ASP.NET a C#

Požadavky:
· VŠ/SŠ + praxe v oboru
· AJ min. na technické úrovni (schopnost porozumět odborné literatuře) + schopnost alespoň základní komunikace
· Dobrá znalost XHTML
· Znalost PHP
· Alespoň základní znalost SQL
· Schopnost rychle se učit nové věci

Nabízíme:
· Práce v mladém, dynamickém a zároveň velmi přátelském týmu, neformální, kreativní atmosféra, prostor pro vlastní nápady a invence
· Práce s nejmodernějšími technologiemi, možnost profesního růstu
. Moderní příjemné pracoviště v centru Prahy
· Dobré finanční ohodnocení
. Zaměstnanecké výhody, profesní školení