Volné pracovní místo  ZAHRANIČNÍ OBCHOD | technický | Afrika, Asie

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 6-13-203854. Jste obchodník tělem i duší, máte zkušenosti s prodejem technického produktu a zajímají Vás teritoria jako Asie a Afrika? V tom případě nám o sobě dejte vědět a pošlete životopis.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> péče o stávající zákazníky</li>
<li> spolupráce se zahraničními partnery</li>
<li> vyhledávání nových obchodních příležitostí v zahraničí</li>
<li> účast na veletrzích a mezinárodních akcích</li>
<li> příprava nabídek a cenových kalkulací</li>
<li> vyjednávání zakázky a objednávek</li>
<li> spolupráce s týmem na specifikaci zakázky a zadávání produktu do výroby</li>
<li> pravidelné cesty do Německa (mateřská společnost, veletrhy)</li>
<li> občasné cesty za zákazníky do teritorií</li>
</ul>

Požadujeme

Požadujeme od Vás:<ul>
<li> vzdělání ekonomického či obchodního směru</li>
<li> znalost AJ pro denní komunikaci se zákazníky a mateřskou firmou</li>
<li> výborné vyjednávací, komunikační a prezentační dovednosti </li>
<li> zkušenosti s prodejem technického produktu na zahraničním trhu</li>
<li> analytické a organizační schopnosti</li>
<li> ochota cestovat (min. 5 dní / měs.)</li>
<li> vysoké pracovní nasazení</li>
<li> ŘP sk. B - aktivní řidič</li>
</ul>

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout:<ul>
<li> fixní mzda 40 - 50 000 Kč plus prémie do výše až 100% základu!</li>
<li> každoroční navýšení mzdy</li>
<li> pololetní odměny dle výsledků firmy</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> stravenky</li>
<li> mobilní telefon, notebook</li>
<li> příspěvek na životní připojištění</li>
<li> vzdělávací kurzy, školení</li>
</ul>