Volné pracovní místo  ZÁKAZNICKÁ PÉČE O STÁLÉ KLIENTY - prémiová manipulační technika

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Stimul je personálně poradenská společnost poskytující komplexní služby v oblasti zprostředkování práce, personálního poradenství a vzdělávání.

Pro stabilní rodinnou technicky zaměřenou společnost se zahraniční účastí hledáme vhodnou kandidátku nebo vhodného kandidáta na pozici

ZÁKAZNICKÁ PÉČE O STÁLÉ KLIENTY - prémiová manipulační technika

Náplň práce
Na této pozici budete součástí menšího týmu, který se stará o podporu procesů mezi firmou a zákazníky a je administrativním partnerem technického týmu.

Mezi Vaše činnosti bude patřit:

každodenní komunikace se zákazníky a partnery
evidence a procesní zajištění zákaznických požadavků v IS a CRM
příprava kalkulací a nabídek
zajištění administrativní podpory technických požadavků
příprava podkladů pro techniky
komunikace s techniky v terénu i na dílně
spolupráce s účtárnou v oběhu dokladů
komunikace a spolupráce s odděleními společnosti

Požadujeme

SŠ/VŠ ekonomická nebo technická
praxe v back office, zákaznické podpoře nebo v obchodní administrativě
ochota pracovat v technickém prostředí
schopnost práce v MS Office
výhodou zkušenost s prací v CRM, IS
jazykové znalosti výhodou

Nabízíme

Práce v úspěšné společnosti s dlouholetým působením na trhu
Možnost podílet se na budování nového oddělení, přístupu k zákazníkům, procesů, postupů a firemní kultury
Moderní kanceláře, příjemné pracovní prostředí
5 týdnů dovolené + 2 sick days
Stravenky
Mobilní telefon
Profesní a rozvojová školení
Celodenní pitný režim