Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  ZÁKAZNICKÁ PODPORA CISCO

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Vyznáte se v technologiích CISCO a chtěli byste své znalosti posunout dál? Chtěli byste se stát specialistou v oboru a komunikovat navrhovaná technická řešení zákazníkům? Domluvíte se anglickým jazykem

Potom hledáme právě Vás?

Zavedená společnost hledá nové kolegy na pozici:

ZÁKAZNICKÁ PODPORA CISCO

Náplň práce:

  • Konzultace nabízených řešení se zákazníky.
  • Odborné poradenství v oblasti CISCO technologií.
  • Analýza zákaznických požadavků.
  • Práce na mezinárodních projektech.
  • Spolupráce s CISCO specialisty.

Požadujeme

  • VŠ / SŠ vzdělání IT.
  • Pokročilá znalost anglického jazyka.
  • Dobrá znalost v oblasti networkingu - LAN/WAN, TCP/IP
  • Certifikace CCNA výhodou.
  • Výborné komunikační schopnosti a profesionální vystupování.

Nabízíme

  • Práce s moderními technologiemi.
  • Možnost profesního vzdělávání a kariérního růstu.
  • Jazykové kurzy.
  • Týden dovolené navíc.
  • Stravenky
  • Příspěvky na penzijní připojištění.

Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás