Volné pracovní místo  Zákaznická podpora pro zahraničí + FJ/AJ (od 25.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Dorozumíte se nejen anglicky, ale i francouzsky? Rádi byste pracovali v úspěšné výrobní firmě? Zahraniční společnost z Prostějova nabízí stabilní pozici, se kterou se pojí nestereotypní práce, profesní růst a odpovídající mzda. Dáme vám šanci, ať jste manažer, filolog, nebo třeba absolvent.

Náplň práce:

  • podpora zahraničních zákazníků (hl. francouzsky mluvící země)
  • reportování, spravování dokumentace

Požadujeme

  • angličtinu na pokročilé úrovni
  • francouzštinu na průměrné úrovni
  • komunikativnost a pozitivní přístup

Nabízíme

  • stabilní práci ve velké zahraniční firmě
  • pozici na HPP v moderním přátelském prostředí
  • adekvátní mzdu
  • možnost zhodnocení jazykových schopností
  • stravování na pracovišti + stravenky a další benefity
  • nástup ihned: okres Prostějov

Vhodné pro

Absolventy.