Volné pracovní místo  Administrativní práce - zákaznický disponent (ž/m) (A3299)

Lokalita Plzeň a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s dlouholetou tradicí a širokou sítí poboček v ČR i v Evropě. Nabízíme širokou nabídku pracovních pozic, spolehlivé personální poradenství a zprostředkování kmenových i agenturních zaměstnanců. V České republice působíme již od roku 1993 a naše pobočky naleznete v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Stříbře, Chomutově, Chebu, Liberci a Českých Velenicích.

Jako aktivní člen APPS garantujeme dodržování srovnatelných mzdových podmínek agenturních zaměstnanců a všech pracovně-právních předpisů. Naše filozofie je založena na zabezpečení profesionální pracovní atmosféry směrem k našim klientům i zaměstnancům. Dbáme na vysokou kvalitu poskytovaných služeb, o zaměstnance se staráme s maximální péčí a věříme, že individuální přístup má zásadní vliv na jejich spokojenost.

Domluvíte se dobře anglickým nebo německým jazykem a baví Vás komunikovat se zákazníky? Pak jste to možná právě Vy, koho hledáme do našeho týmu logistiků!
  • Správa zakázek – příjem a potvrzování zákaznických objednávek
  • Plánování expedice
  • Komunikace se zákazníkem – email, telefon
  • Spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici výhodou, ale nebude-li, nevadí, vše Vás naučíme
  • Dobrá znalost německého jazyka slovem i písmem PODMÍNKOU
  • Znalost SAP nebo podobného systému výhodou - pokud nemáte zkušenost, zaučíme Vás
  • Středně pokročilá práce s MS Office (hlavně MS Excel)
  • Komunikativnost, schopnost pracovat v týmu, organizační schopnosti
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  • Práci ve stabilní výrobní společnosti
  • Pestrou pracovní náplň, klidná a pohodová práce
  • Silnou a přátelskou firemní kulturu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Náborový příspěvek až 25 000,-Kč
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Penzijní připojištění
  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Nástup přímo pod firmu do kmene

Vhodné pro

Absolventy.