Volné pracovní místo  Zákaznický servis - podpora obchodního oddělení

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, významnou obchodní společnost, působící na trhu ochranných pracovních pomůcek hledáme vhodné a mimořádně schopné kandidáty/ky na pozici „Zákaznický servis - podpora obchodního oddělení“.

Náplň práce:
  • zpracování přijatých objednávek a zodpovědnost za kompletní řešení požadavků zákazníků
  • včasné poskytování informací partnerům
  • monitoring přidělených klientů
  • sledování interních procesů, návrhy na případné zlepšení
  • zodpovědnost za správnost zadávání dat do systému ABRA G3
  • telefonická a elektronická komunikace se zákazníky
  • oslovení potenciálních zákazníků
  • úzká spolupráce s ostatními členy oddělení i celé společnosti

Požadujeme

  • ukončené SŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy)
  • práce v zákaznickém centru výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost ekonomického SW ABRA G3 výhodou
  • komunikativní znalost AJ slovem i písmem výhodou
  • zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • technická zdatnost, pracovní nasazení, flexibilita
  • samostatnost, aktivní přístup k práci, smysl pro detail
  • zkušenosti se správou webové prezentace (aktualizace, odpovědi na dotazy, doplnění sortimentu)
  • ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • samostatnou a zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • perspektivní a dlouhodobé zaměstnání
  • příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv
  • možnost profesního růstu
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc)
  • 13. plat
  • čtvrtletní odměny závislé na výsledcích společnosti

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 10
Mzda: cca 20- 24.000,- Kč, dle dohody

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".