Volné pracovní místo ZÁMEČNÍK / BRNO

aktivní
Kariéra spol. s r.o.

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Místo pracoviště
Brno Město
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou

Strojírenská společnost zaměřena na CNC výrobu precizních dílů pro oblasti přesného strojírenství (automobilový, letecký, elektrotechnický a tvářecí průmysl) hledá vhodného kandidáta/tku na pozici: ZÁMEČNÍK/ ZÁMEČNICE
PRÁCE JE VHODNÁ PRO ŽENY!

Náplň práce:

  • odhrocení vyráběných dílů dle výkresové dokumentace
  • leštění, popisování, řezání závitů a jednoduché dokončovací operace
  • výpomoc v expedici – konzervace a balení hotových výrobků

Požadujeme

  • praxe ve strojírenstvÍ
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • zručnost

Nabízíme

  • práci v perspektivní české firmě
  • odpovídající platové ohodnocení
  • závodní stravování

Místo pracoviště: Brno – Brno-město
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity

Pokud Vás nabídka zaujala a splňuje požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na email a uvádějte značku 21637/SKA

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2015. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.