Volné pracovní místo  Zámečník i absolvent - Děčínsko

Lokalita Děčín a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení

Společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu novou posilu na pozici Zámečníka.

Nabízíme:
  • zajímavé finanční ohodnocení a odměny
  • finanční růst
  • stravenky 75 Kč
  • příspěvky do PP
  • 25 dní dovolené
  • možnost kariérního růstu.

Náplň práce:
  • ruční opracovávání strojních součástí pilováním řezáním sekáním rovnáním ohýbáním vrtáním a vystružováním řezání
  • sestavování částí strojů a strojních zařízení spojováním šrouby nýty pájením a svařováním - sestavování výrobních energetických a dopravních a dalších strojů včetně programově řízených strojů linek a zařízení
  • provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení
  • ošetřování a údržba používaných nástrojů nářadí strojů zařízení a dalších pomůcek.

Požadujeme:
  • vyučení v oboru - vhodné i pro ABSOLVENTA
  • technické myšlení zručnost přesnost soustředěnost
  • chuť pracovat ve směnném režimu
  • orientace ve výkresové dokumentaci.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář