Volné pracovní místo  Zámečník - Česká Lípa

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Zámečník.

Náplň práce:
  • Zámečnické práce – výroba, montáž, údržba.
  • Servis a údržba strojů.

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru (ideálně strojní)
  • Manuální zručnost
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Svářecí průkaz (výhodou)
  • Řidičský průkaz skupiny B (výhodou)

Nabízíme

  • Práce ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • Smlouva na dobu určitou (po roce prodloužení na dobu neurčitou)
  • Po roce 25 dní dovolené
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění