Volné pracovní místo  ZÁMEČNÍK, Kvasiny

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

Ref. č.: 4-30-251325. Mezinárodní firma se sídlem v Kvasinách v Čechácch poptává vhodné kandidáty na pozici Zámečník.<br/>
<br/>Pracovní náplň:<ul>
<li> Opravy mechanických a elektromechanických částí strojů a zařízení</li>
<li> Provádění analýz příčin poruch a návrh nápravných opatření</li>
<li> Preventivní údržba strojů a zařízení</li>
<li> Spolupráce se specialisty a s externími servisními pracovníky při uvádění nových strojů a zařízení do provozu a při jejich opravách</li>
<li> Ovládání strojů a zařízení v rozsahu potřebném pro údržbářské úkony</li>
<li> Vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby školení pracovníků výroby</li>
</ul>

Požadujeme

 SOŠ/SOU<br/> Dobrá manuální zručnost<br/> Orientace v dokumentaci<br/> Schopnost učit se novým technickým znalostem a systému práce údržby<br/> Schopnost podílet se na údržbě a opravách mechanických částí strojů a zařízení<br/> Ochota pracovat ve vícesměnném provozu<br/> Samostatnost a zodpovědnost se schopností týmové spolupráce<br/> ŘP skupiny B

Nabízíme

<ul>
<li> Nepřetržitý provoz (4dny denní, 4dny volno, 4dny noční, 4dny volno)</li>
<li> Roční bonus (13-tý plat)</li>
<li> 6000Kč/rok na volnočasové aktivity</li>
<li> 1000Kč/měsíc na důchodové nebo životní připojištění</li>
<li> Smlouva na dobu neurčitou od nástupu</li>
<li> Zkušební doba 2 měsíce</li>
<li> 5 týdnů dovolené + firemní Bridge days + 3 dny plně hrazené placené v případě pracovní neschopnosti</li>
<li> Příspěvek na stravování 37Kč/den za každý pracovní den pracovního modelu ve formě stravenky</li>
<li> Další navyšování mzdy dle znalostí v oblastech</li>
<li> Potřebné zaškolení zajišťuje zaměstnavatel včetně odborných školení a periodických školení</li>
<li> Firemní akce</li>
<li> Relokační balíček pro zaměstnance z jiných regionů</li>
<li> Ubytování pro zaměstnance z jiných regionů v pronajatém a hrazeném bytě</li>
</ul>