Volné pracovní místo  Zámečník - nástrojárna

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Zkušenosti v nástrojárně jako nástrojař, schopnost poradit si s jakýmkoliv problémem, pracovitost a spolehlivost? Ano, hledáme takového pracovníka do týmu výrobní společnosti, a to na pozici Zámečník - nástrojárna.

Náplň práce:
  • zodpovědnost za svěřené lisovací nástroje
  • zpracování a opravy nástrojů, zkoušení nástrojů
  • využívání ručních měřidel
  • práce s technickou dokumentací

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru
  • praxe jako nástrojař výhodou
  • schopnost číst technickou dokumentaci
  • preciznost, spolehlivost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • práce pro stabilní společnost se zahraničními zakázkami
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • příspěvky na stravování
  • místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.