Volné pracovní místo  Zámečník - Nýtař Praha Východ

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení

Hledáme nové kolegy na pozici zámečníka - nýtaře. Máte zkušenosti jako strojní zámečník nástrojař nebo klempíř? Chcete se podílet na výrobě letadel?

Náplň práce:

  • odborné práce při sestavování draku letounů nebo leteckých celků dle technické dokumentace
  • příprava svrtání a snýtování malých sestav včetně tmelení

Požadujeme:

  • SOU technického směru
  • manuální zručnost
  • ochotu učit se novým věcem ochotu práce na směny
  • zkušenost na pozici klempíře nástrojaře nebo strojního zámečníka výhodou

Nabízíme:

  • možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pracovní doba 375 hodiny týdně (jednosměnný provoz)
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • slevy v zaměstnaneckém elektronickém obchodu
  • možnost ubytování v okolí společnosti (cca 1500-2000-)
  • příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis)
  • mzda: Junior 22 000-26 000-
Senior 30 000-35 000-