Volné pracovní místo  Zámečník Ostrava – od 20 000 Kč, jen ranní

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Firma působící ve strojírenském průmyslu zabývající se zpracováním plechů hledá do svého týmu šikovné a spolehlivé pracovníky.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI!
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTA!
PRACUJTE POUZE NA RANNÍ SMĚNY PO-PA!

NABÍZÍME:
  • Odpovídající platové ohodnocení dle praxe a zkušeností (již od 20 000 Kč).
  • Zaměstnání v kmenovém stavu.
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč.
  • Pouze ranní směny, víkendy volné.
  • Osobní jednání – rodinná atmosféra firmy – KUSOVÁ VÝROBA.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Práce spojené s údržbou - vrtání, závitování, zahlubování, broušení, lisování spojovacích prvků, nýtovaní, montáže.
  • Řešení aktuálních potřeb výroby v oblasti oprav a údržby.
  • Oprava strojů a montážních přípravků.

POŽADUJEME:
  • Praxe na obdobné pozici.
  • Znalost čtení výkresové dokumentace – výhodou.
  • Výuční list technického zaměření.
  • Spolehlivost a manuální zručnost.
  • Samostatnost.
  • Bezúhonnost.
  • Vhodné i pro absolventa.

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu použijte odpovědní formulář tel.: použijte odpovědní formulář .

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy.