Volné pracovní místo  ZÁMEČNÍK SVÁŘEČ PŘEROV - BYSTŘICE P.HOST.

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 12-21-234720. SVAŘOVÁNÍ A ZÁMEČNICKÁ VÝROBA<br/>
<br/>Pro výrobu vyrábějící kovové konstrukce pro stavební celky na spojnici Přerov-Bystřice pod Hostýnem hledáme borce na práci ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ CO2<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> svařování el. obloukem, TIG</li>
<li> práce s technickou dokumentací</li>
<li> zámečničina a montování kovových dílců</li>
<li> vcelku časté cesty po republice v turnusech</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SOU ve strojírenském nebo jiném technickém oboru </li>
<li> případne praxe v oboru</li>
<li> spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost</li>
</ul>svářečský průkaz - metody svařování 111, 141 (potrubní díly / ocelové konstrukce)<ul>
<li> řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)</li>
<li> čistý trestní rejstřík</li>
<li> ochota cestovat po ČR</li>
</ul>

Nabízíme

Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti s kvalitním zázemím<br/>práci na významných tuzemských i zahraničních projektech<br/>odpovídající finanční ohodnocení<br/>zaměstnání na hlavní pracovní poměr<br/>firemní benefity v podobě stravenek, příspěvků na penzijní připojištění a relaxační aktivity<br/>5 týdnů dovolené<br/>nástup dohodou