Volné pracovní místo  ZÁSKOK NA RECEPCI 3.6., 110 Kč/hod

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Popis pracovní nabídky

MÁTE ZÁJEM O KRÁTKODOBOU BRIGÁDU NA RECEPCI?<br/>
<br/>Lokalita: Praha 5 Anděl<br/>
<br/>Pracovní náplň:<ul>
<li> uvítání příchozích návštěv</li>
<li> spojování telefonických hovorů</li>
<li> vyřízování vzkazů, zajištění taxiků apod.</li>
<li> třídění a distribuce pošty</li>
</ul>
<br/>Jedná se o termín:<br/>3.6.2013<br/>Pracovní doba: 8-17 hod.<br/>
<br/>Plat: 110 Kč/hod

Požadujeme

<ul>
<li> aspoň komunikativní úroveň anglického jazyka </li>
</ul>slovem i písmem;<ul>
<li> praxe na podobné pozici</li>
<li> příjemné vystupování</li>
<li> schopnost samostatné práce;</li>
<li> dynamická, aktivní osobnost;</li>
<li> příjemné vystupování, odolnost vůči stresu.</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".