Volné pracovní místo  Zástupce hlavní účetní

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Hledáme nového kolegu do týmu na pozici zástupce hlavní účetní:

Náplň práce:

  • provádění pravidelných kontrol
  • zpracovávání účetních dokladů
  • sestavování účetních výkazů
  • oceňování majetku
  • koordinace činností v účtárně
  • vedení daňové evidence nebo účetnictví
  • komunikace s úřady a jinými institucemi
  • vedení evidence.

Požadujeme:

  • dobré matematické myšlení samostatnost spolehlivost přesnost a pečlivost silná osobnost
  • minimálně středoškolské ekonomické vzdělání
  • praxe na pozici účetní alespoň 2 roky.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • rostoucí prémie s nabitými zkušenostmi
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • služební telefon.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář