Volné pracovní místo  ZÁSTUPCE JEDNATELE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Jste připravený na působení na úrovni TOP managementu? Chcete se účastnit klíčových rozhodnutí, které mají směřovat mezinárodní strojírenskou společnost? Jste velmi dobře jazykově vybavený a komunikace v němčině a angličtině pro Vás není problém. V tom případě je tohle pro Vás jedinečná příležitost. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> v nepřítomnosti jednatele je úkolem zastoupit veškeré řídící pravomoce</li>
<li> vedení porad TOP managementu společnosti </li>
<li> řešení kapacitního vytížení výroby </li>
<li> posuzování cenových nabídek a kalkulací - analýzy a controlling výrobních statistik a reportů</li>
<li> komunikace se zákazníky a na jednáních</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání strojírenského směru </li>
<li> angličtina a němčina na komunikativní úrovni</li>
<li> znalost výkresů a strojírenských technologií</li>
<li> řídící schopnosti a manažerské dovednosti</li>
<li> praxe v projektové řízení alespoň 3 roky </li>
<li> chuť zdolávat naročné úkoly a překážky</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí stabilní zahraniční společnosti</li>
<li> motivační bonus</li>
<li> příspěvek na dopravu</li>
<li> jazykové a odborné školení</li>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> benefity určené TOP managementu</li>
</ul>