Volné pracovní místo  Zástupce manažera výroby (m/ž) v automotive, atraktivní benefity

Firma HR PROfi
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–55 000 Kč / měsíc

O firmě

"Zaměřujeme se primárně na aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pozice poptávané našimi klienty. Jsme rádi užiteční při doporučení vhodných uchazečů především v oblastech TOP managementu, managementu a specialistů. Působíme především v oborech Finance & Banking, Sales & Marketing, IT a Engineering a Zdravotnictví"

Pro přední výrobní společnost v oblasti automotive, zásobující svými výrobky všechny významné automobilky v Evropě, hledáme do týmu nové kolegy a kolegyně.

Náplň práce:
  • Vedení většího počtu zaměstnanců ve svěřeném výrobním úseku
  • Zástup manažera výroby dle potřeby - jednání, rozhodování, vedení projektů a řízení denních aktivit
  • Zodpovědnost za organizaci týmů, rozdělování a kontrolu práce, hodnocení zaměstnanců, proces zapracování apod.
  • Dohled nad dodržováním pracovních, bezpečnostních a interních postupů
  • Spoluúčast na kontrole výrobní kvality, dohled nad správným chodem a stavem výrobních zařízení
  • Zapojení se do procesů neustálého zlepšování
  • Zodpovědnost za plnění klíčových ukazatelů a cílů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • Praxe na podobné pozici ideálně v automotive společnosti min. 3 roky
  • Dobrý přehled o procesech ve výrobní společnosti
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Pokročilá znalost práce na PC
  • Angličtina na komunikativní úrovni pro pravidelné využití slovem i písmem
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost rozhodovat a hledat řešení

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • 13. a 14. mzda, výkonový bonus
  • Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
  • Prostor pro profesní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Široký výběr zaměstnanecký benefitů formou Cafeterie
  • Akce pro zaměstnance a mnoho dalšího