Volné pracovní místo  Zástupce ředitele IT (SW)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, přední tuzemskou obchodní společnost (zahradní technika), hledáme mimořádně schopné
kandidáty na pozici:

Zástupce ředitele IT (SW)

Náplň práce:
  • zodpovědnost za oblast SW, zejména provoz a rozvoj ERP systému organizace, předkládání návrhů na jeho další vývoj
  • příprava strategických záměrů firmy v oblasti SW
  • vedení menšího týmu programátorů
  • vyvíjení firemní aplikace (oblast reportingu, datových skladů a intranetu...)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost AJ
  • komunikativnost
  • samostatnost a kreativitu, rychlé rozhodování
  • schopnost analýzy problémů a návrhů řešení
  • ochotu učit se nové věci a uvádět své nápady do praxe

IT znalosti:
  • pokročilá znalost prostředí MS Business Solution NAV (Navision)
  • znalost programování ve vývojovém prostředí Navisionu
  • znalost technologie MS SQL serveru, nejlépe jak administrace, tak schopnost tvorby SQL dotazů
  • výhodou je znalost OLAP technologie a reporting services
  • nutná je alespoň základní znalost algoritmizace a programování
  • základní znalost prostředí internetu - tvorby a designu www stránek
  • ideálně znalost Office Sharepoint Serveru
  • zkušenosti z implementace ERP systému, nejlépe MBS NAV
  • základní orientace v oblasti SW/HW

Nabízíme

  • zajímavou a pestrou práci u stabilní špičkové firmy
  • možnost odborného růstu formou pravidelných školení
  • zaměstnanecké výhody : příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování a na dopravu,
příspěvek na sport, rekreaci...

Plat: velmi dobré platové ohodnocení + benefity
Nástup: ihned
Lokalita: Praha východ

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".