Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Vedoucí / manažer prodejny
Lokalita:
Zlín
Může se Vám hodit:
Vedoucí / manažer prodejny Zlín

Volné pracovní místo zástupce vedoucí pobočky Zlín

aktivní
SUBULA spol. s r. o.
Místo pracoviště
Zlín
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání
SŠ s maturitou
Hrubý plat
10200,-+prémie dle obratu

Prodej , nákup , přejímka a ocenění zboží , jeho navedení do pokladního systému , řízení pracovníků a další práce spojené s funkcí vedoucí prodejny.

Požadujeme

vyučení v oboru prodavačka , popř.zkušenosti z obchodu, základní znalosti práce s počítačem . Při nástupu 3 měsíční zkušební doba .
Práce na 2 směny , každá druhá sobota .

Nabízíme

zajímavou práci v malé , prosperující firmě.

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

Vedoucí provozovny
Náplň práce: výkup odpadu barevných kovů a železa Požadavky: průkaz obsluhy řidiče motorových vozíků, praxe v oboru Telefonicky, osobně na pracovišti Všemina 234, PO-Pá 7-15 hod.
PARTR spol. s r.o. 303, Lípa Plný úvazek
aktivní
Vedoucí pobočky
Požadavky: komunikační dovednosti, praxe v oboru výhodou Nabízíme: bezkonkurenční finanční ohodnocení, bezplatný systém zaškolení, dotované prostory plně vybavené pobočky, firemní benefity (firemní tarif, notebook atd.) ...
Michal Petlach Masarykova 1013, Zlín Plný úvazek