Volné pracovní místo  ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SKLADU

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Nadnárodní firma se sídlem v severních Čechách která v posledních několika let zažila značný nárůst přijme do svého kolektivu vedoucího skladu

NÁPLŇ PRÁCE

  • organizace práce skladníků na jednotlivých směnách
  • zodpovědnost za expedici hotových výrobků a příjem materiálu do závodu
  • provádění celoročních a dalších dílčích inventur dle potřeby
  • realizace dalších úkolů zadaných vedoucím skladu

POŽADUJEME
  • SŠ vzdělání
  • praxi na stejné pozici ve skladu
  • zkušenosti s řízením většího kolektivu
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • excelentní řídící a organizační dovednosti
  • ochotu pracovat ve směnném provozu.

NABÍZÍME
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost kariérního růstu
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké benefity (13. plat týden dovolené navíc jazykové kurzy)
  • velký prostor pro vlastní seberealizaci
  • moderní pracovní prostředí

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "Odpověď na inzerát".